Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Bu Kampanya Sonlanmıştır! Autodesk Product Design and Manufacturing Paketi ve Fusion360 Paketinde Kampanya- Son Gün 30 OCAK!

Collapse
Bu konu kapatıldı.
X
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Bu Kampanya Sonlanmıştır! Autodesk Product Design and Manufacturing Paketi ve Fusion360 Paketinde Kampanya- Son Gün 30 OCAK!

*|MC:SUBJECT|*

Autodesk'in ürün tasarımı ve üretim sektörüne özel olarak hazırladığı, sektörel çözüm paketine indirimli fiyatlarla geçiş yapın!

Merhaba ,

Inventor Professional, Fusion 360, Vault, AutoCAD Mechanical, Cloud Storage, Nastran in CAD, HSM, Factory Design Utilities (FDU), HSMWORKS gibi ürünlerin de dahil olduğu, Autodesk Ürün Tasarımı ve Üretim Çözüm Paketi'ne, 350 USD indirim avantajıyla abone olun. Ayrıca Eras Arnova'ya özel Fusion360 + Eğitim + 1 Yıl Teknik Destek içeren, Eras Arnova Fusion360 Çözüm Paketi'ni, 200 USD indirim ile alın.

Kampanyadan faydalanabileceğiniz son tarih: 30 Ocak 2018

Aşağıdaki 'Fiyat Almak İstiyorum' butonuna tıklayarak, ekibimize hızlıca mail atabilir, kampanya hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Acele edin, indirim avantajını kaçırmayın!

Fiyat Almak İstiyorum
    Bu bilgiyi, kampanyadan faydalanmak isteyebilecek tanıdıklarınızla da paylaşabilirsiniz.
    Tasarımlarınızı hızlandıracak özelliklerine göz atın.

Kapsamlı ürün geliştirme

Ekibinizdeki herkese ürününüzün tasarım, test, üretim ve yönetim süreçlerinde ihtiyaç duyacağı tüm profesyonel araçları sağlayın. 

Ürün performansını iyileştirin 

Doğrudan tasarım ortamına entegre edilen, gelişmiş simülasyon araçlarıyla, daha hızlı ve iyi kararlar alın.  

Kampanya koşulları:

• Kampanya kapsamında, Autodesk Sektörel Çözüm Paketi yeni abonelik alımlarında 350 USD indirim uygulanacaktır.
    • Kampanya, AEC Collection, PD&M Collection, M&E Collection çözüm paketlerinin en az 1 yıllık yeni abonelik alımlarında geçerlidir.
    • Kampanyadan faydalanabileceğiniz son tarih: 30 Ocak 2018'dir.
    • Autodesk veya yetkili dağıtıcısı Penta Teknoloji, kampanyayı haber vermeksizin durdurma, erteleme ya da değiştirme hakkını saklı tutar. 

BU KAMPANYA SÜRESİ DOLDUĞU İÇİN SONLANDIRILMIŞTIR.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X